29 sonuç gösteriliyor

Sevgiliye Pasta

Pasta tasarımına başladığımız günden beri en çok yaptığımız pasta modelleri arasında sevgiliye pasta yaptırmak en başta gelen sevgili pastaları arasında yer aldı.

Melekli pasta olarak tasarladığımız modeli müzik vokalist ziynet sali için hazırladık. Melek kanatlı ve kadın figürlü tasarım için altın süslemeler kullanıldı. 30 kişilik hazırlandı, yüksek olan modeli 15 olarak da hazırlayabiliyoruz.

Purolu pasta modelimiz ile karşınızdayız. Genelde cohiba markalı puro şeklinde sigara pastalar tasarlıyoruz, bu sefer seksi iskambil kartları, kumar ve puro çağrıştıran bir model tasarladık. En az 15 kişilik hazırlanmaktadır.

Candy Crush Pasta tasarımında hazırlanan model, çok sevilen oyunun birebir görüntüsü olarak yetişkin pastaları kategorisi için tasarlandı.

Sevgiliye pasta olarak hazırladığımız yetişkin doğum günü pastası. Pasta figürü gönderdiğiniz fotoğrafa benzetiliyor.

Seksi pastalar kategorisinde olan bu model, kırmızı iç çamaşırı pasta olarak da isimlendirilmekte. Sevgiliye pasta ya da bekarlığa veda partisi için düşünülebilir. 20 kişiliktir.

Eşcinsel sevgililer pastası olarak hazırladığımız tasarımda yatakta bir ingiliz çifti tasarladık. Sevgililer günü için iyi bir alternatif olabilir. 15 kişiliktir.

Kırmızı topuklu ayakkabı seven bir müşterimiz için hazırladığımız doğum günü pastası. Sevgiliye ve eşe böyle bir pasta sürprizi çok hoş olmaz mı.

Pembe panjurlu ev ve sevgililer temalı tasarım. House Cake.

Mazda miata mx5 araba tasarımında butik pasta.

Pembe güllü yatak ve kalpler ile süslenmiş butik pasta.

Sevgililer pastası.

Yeni rakı, gs, alışveriş temalı sevgililer pastası.

İlk tanışma anı konseptiyle hazırladığımız butik pasta.

Sevgiliye özel hazırlanan seksi kadın göğüsü pasta. Minimum kişiliktir.

Sevgililer günü hediyesi kırmızı kalpli cupcakeler.

Sevgililer günü için hazırlanan kırmızı kalpli pasta.

Sevgililer günü hediyesi olarak hazırlanan çift kırmızı kalp pasta.

Sevgililer gunu icin kalp yatak seklinde hazirlanan kari koca pastasi.


Çünkü biz insanlar sevdiklerini mutlu etmek istiyoruz. Kalpli pasta kavramının ilk çıkış nedeni budur. Onların doğum günü pastalarını hediye ederek doğum gününe özel aklından çıkmayacak bir sürpriz yapmak istiyoruz.

Doğum günü pastası, en başta zaten karşınızdakini mutlu etmek ve onun özel bir gününü veya başarısını kutlamak amaçlı olduğundan en çok yaptırdıkları kişi sevdikleri, yani en sevgili kişi oluyor.

10 yıllık tecrübemize ve deneyimimize dayanarak söyleyebiliriz ki, aradığınız sevgiliye pasta modelleri arasında illa ki bir model hoşuna gidecektir, çünkü bizde model ve çeşit çok.

Sevgili Pastaları
Sevgiliye doğum günü pastası sürprizi yapmak isterseniz doğru yerdesiniz. Butik pasta konusunda iki binden fazla modelle karşınızdayız. Sevgili pastaları bunlardan sadece bir bölümü. En sevdikleriniz için doğum gününe özel pastalar için bize whatsapp üzerinden mesaj yollayabilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü pastası yaptırmak için bir çok alternatif mevcut. Mesleğine göre arama yapabilir veya kalpli pasta modellerine bakabilirsiniz. Ancak bizce yaratıcı olun ve sevgilinizi anlatan farklı bir model tasarlayın.