1–12 / 29 sonuç gösteriliyor

Melekli pasta olarak tasarladığımız modeli müzik vokalist ziynet sali için hazırladık. Melek kanatlı ve kadın figürlü tasarım için altın süslemeler kullanıldı. 30 kişilik hazırlandı, yüksek olan modeli 15 olarak da hazırlayabiliyoruz.

Purolu pasta modelimiz ile karşınızdayız. Genelde cohiba markalı puro şeklinde sigara pastalar tasarlıyoruz, bu sefer seksi iskambil kartları, kumar ve puro çağrıştıran bir model tasarladık. En az 15 kişilik hazırlanmaktadır.

Candy Crush Pasta tasarımında hazırlanan model, çok sevilen oyunun birebir görüntüsü olarak yetişkin pastaları kategorisi için tasarlandı.

Sevgiliye pasta olarak hazırladığımız yetişkin doğum günü pastası. Pasta figürü gönderdiğiniz fotoğrafa benzetiliyor.

Seksi pastalar kategorisinde olan bu model, kırmızı iç çamaşırı pasta olarak da isimlendirilmekte. Sevgiliye pasta ya da bekarlığa veda partisi için düşünülebilir. 20 kişiliktir.

Eşcinsel sevgililer pastası olarak hazırladığımız tasarımda yatakta bir ingiliz çifti tasarladık. Sevgililer günü için iyi bir alternatif olabilir. 15 kişiliktir.

Kırmızı topuklu ayakkabı seven bir müşterimiz için hazırladığımız doğum günü pastası. Sevgiliye ve eşe böyle bir pasta sürprizi çok hoş olmaz mı.

Pembe panjurlu ev ve sevgililer temalı tasarım. House Cake.

Mazda miata mx5 araba tasarımında butik pasta.

Pembe güllü yatak ve kalpler ile süslenmiş butik pasta.

Sevgililer pastası.

Yeni rakı, gs, alışveriş temalı sevgililer pastası.