1–12 / 41 sonuç gösteriliyor

Ayı winnie pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Winnie the pooh yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Thomas Tren pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Tren thomas yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Sindirella pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Sindirella yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Rapunzel pasta figürü. En sevilen disney prenseslerinden Rapunzel çizgi film karakteri yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pepee pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Pepee yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pamuk Prenses pasta figürü. Ünlü çizgi film pamuk prenses ve yedi cüceler den pamuk prenses karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Minnie Mouse temalı pasta figürü. Disneyin en sevilen çizgi film karakteri Minnie Mouse yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Fil temalı pasta figürü. Sevimli hayvan karakteri olan yenilebilir şeker hamurundan fil. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Dinozor temalı pasta figürü. Sevimli dinazor ve çocuk karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Dinozor temalı pasta figürü. Çocukların vazgeçilmez hayvanı dinazor karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Çilek kız temalı pasta figürü. Ünlü çizgi film karakteri yenilebilir çilek kız figürü ile pastanıza boyut katın. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Caillou Kayu temalı pasta figürü. Ünlü çizgi film karakteri sevimli kayu (caillou) karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.


Pasta üzeri figürler ya da pasta üstü süsleme olarak adlandırdığımız bu kategoride, en çok tercih edilen çizgi film karakterlerini bulabilirsiniz. Ayrıca listede olmayan bir figürü bize mail yoluyla ve ya whatsapp üzerinden gönderin, tasarlayalım.İnsan figürleri için de bize yine foto yollayabilirsiniz. İstanbul içine ve izmir, ankara, adana, antalya, bursa gibi diğer bir çok şehire gönderebiliyoruz. Kutas pastanın lezzetli pastalarından uzak olsanız da tasarımlarına kavuşabilirsiniz :)