41 sonuç gösteriliyor

Ayı winnie pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Winnie the pooh yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Thomas Tren pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Tren thomas yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Sindirella pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Sindirella yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Rapunzel pasta figürü. En sevilen disney prenseslerinden Rapunzel çizgi film karakteri yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pepee pasta figürü. En sevilen çizgi film karakterlerinden Pepee yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pamuk Prenses pasta figürü. Ünlü çizgi film pamuk prenses ve yedi cüceler den pamuk prenses karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Minnie Mouse temalı pasta figürü. Disneyin en sevilen çizgi film karakteri Minnie Mouse yenilebilir pasta süsü. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Fil temalı pasta figürü. Sevimli hayvan karakteri olan yenilebilir şeker hamurundan fil. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Dinozor temalı pasta figürü. Sevimli dinazor ve çocuk karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Dinozor temalı pasta figürü. Çocukların vazgeçilmez hayvanı dinazor karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Çilek kız temalı pasta figürü. Ünlü çizgi film karakteri yenilebilir çilek kız figürü ile pastanıza boyut katın. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Caillou Kayu temalı pasta figürü. Ünlü çizgi film karakteri sevimli kayu (caillou) karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pasta Figürü Mickey Mouse. En çok tercih edilen çizgi film karakterlerinden mickey mouse. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Peppa pig temalı pasta figürü. Sevilen çizgi film peppa pig ve ailesi karakterleri seti. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Paw patrol temalı pasta figürü. Dünyaca ünlü çizgi film Paw Patrol karakterleri seti. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Angry Birds temalı pasta figürü. En çok tercih edilen mobil oyunlardan angry birds karakterleri seti. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Minnie mouse temalı pasta figürü. En çok tercih edilen disney modellerinden pembe minnie mouse karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Minnie mouse temalı pasta figürü. En çok tercih edilen disney modellerinden bebek minnie mouse karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Maymun temalı hayvan pasta figürü. En çok tercih edilen hayvan modellerinden maymun karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Mater temalı pasta figürü. En çok tercih edilen şimşek mcqueen modellerinden mater karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Köpek temalı pasta figürü. En çok tercih edilen hayvan modellerinden köpek karakteri. Şeker hamuru figür ile kendi pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pasta Figürü Hulk Yeşil Dev. Marvel ünlü çizgifilm karakteri. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Araba temalı hotwheels pasta figürü. 2 Adettir. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Goofy temalı pasta figürü. Disneyin ünlü çizgifilm karakteri. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Gelin Damat temalı pasta figürü. Yüz fotonuzdan benzetilerek hazırlanmakta. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Donal duck temalı pasta figürü. Disneyin ünlü çizgi film karakteri. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Pasta üstü dinozor ve çocuk figürü. Kendi doğum günü pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Bam bam temalı pasta figürü. Taş devri filminin yaramaz afacanı bam bam karakteri. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Pasta üstü süsleme balonları. 3 adet. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Hayvanlar aleminin kralı aslan temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Uçak temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Korsan kurukafa temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Benten temalı şeker hamuru figür. Pastalarınız için yenilebilir hazır figür.

Erkek çocuk temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Şeker hamuru figürü tasarımımız ile bebek temalı pastalarınızı süsleyebilirsiniz.

Pasta figür siparişi verdiğinizde istanbul, izmir, ankara, bursa, antalya, adana gibi bir çok şehire şeker hamuru figür gönderebiliyoruz.

Şimşek Mcqueen temalı şeker hamuru figür. Pastalarınız için yenilebilir hazır figür.

Pasta figür siparişi verdiğinizde istanbul, izmir, ankara, bursa, antalya, adana gibi bir çok şehire şeker hamuru figür gönderebiliyoruz.

Pasta figür siparişi verdiğinizde istanbul, izmir, ankara, bursa, antalya, adana gibi bir çok şehire şeker hamuru figür gönderebiliyoruz.

Avukat temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.

Deniz kızı arial temalı pasta figürü. Kendi pastanızı tasarlayın, şeker hamuru figür ile kutas pasta kalitesinde pastalarınız olsun.


Pasta üzeri figürler ya da pasta üstü süsleme olarak adlandırdığımız bu kategoride, en çok tercih edilen çizgi film karakterlerini bulabilirsiniz. Ayrıca listede olmayan bir figürü bize mail yoluyla ve ya whatsapp üzerinden gönderin, tasarlayalım.İnsan figürleri için de bize yine foto yollayabilirsiniz. İstanbul içine ve izmir, ankara, adana, antalya, bursa gibi diğer bir çok şehire gönderebiliyoruz. Kutas pastanın lezzetli pastalarından uzak olsanız da tasarımlarına kavuşabilirsiniz :)