PASTA HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Pastalar minimum kaç kişilik?

Tasarımlarımız tek kat için 15 kişilikten başlamaktadır, tasarıma göre bazen minimum sayı 20,25 veya 30 olabilir. İki katlı tasarımlar genelde 25 kişiden başlar.

Tek kat gibi görünen yüksek bir pasta aslında aynı çapta iki katlı pastadan yapılır. Yani tek kat yüksek pastalar iki katlıdır.

Eğer model uygunsa, az kişi olan bazı müşterilerimize nadiren de olsa 10 kişilik boyutta yapabiliyoruz ancak fiyatlandırma yine minimum boyut olan 15 üzerinden hesaplanıyor.

Kaç gün önceden sipariş vermeliyiz?

En az 1 hafta öncesinden sipariş alıyoruz, bazı durumlarda yoğunluğumuz müsait ise 1-2 gün öncesinde acil sipariş de kabul edebiliyoruz. Acil siparişlerinizde lütfen whatsapp üzerinden hızlı şekilde ulaşın bize.

Kaç kişilik pasta yaptırsak yeterli olur?

Pastayı dilimleyene göre farklılık göstermekle birlikte genelde 15 kişilik bir pasta 18-20 kişiye yetebilir. 20 kişilik bir pasta da 25 kişiye yetebilir. Bu hesaptan yola çıkarak bir tahmin yürütebilirsiniz.

Pasta fiyatları nasıl belirleniyor?

Pastaların her biri el emeği olduğu için tasarıma göre fiyat belirlenmekte. Resim baskılı pastalar 180tl’den, figürlü tasarımlar 250tl’den başlıyor. Web sitemizdeki modeller dışında istediğiniz herhangi bir tasarımı da yapabiliriz, bize mail ve ya whatsapp yoluyla görsel ve kişi sayısı bilgilerini yollamanız yeterli.

Teslimat nasıl oluyor?

Teslim şekli iki türlüdür, ister Kadıköy Çiftehavuzlar adresimizden kendiniz teslim alın, isterseniz mesafeye göre ücretli olarak biz yollayalım.

Avrupa yakasında Levent, Beşiktaş, Nişantaşı, Bebek, Şişli adreslerine 45tl ulaşım ücreti eklenir. Daha uzak mesafeleri lütfen sorunuz.

Cupcake ve kurabiye en az kaç adet sipariş ediliyor?

Cupcake minimum sipariş miktarı 15 adettir. Adet fiyatı tasarıma göre 10-15tl arasında değişmekte.

Kurabiye minimum sipariş miktarı 20 adettir. Adet fiyatı resim baskılılar için 9tl’dir.

Sipariş verirken detay olarak ne yazmalıyız?

Öncelikle cep numaranız, isim ve adres bilginiz, tarih, kişi sayısı, teslim saati, varsa pasta kodu veya görseli, eğer insan figürü yapılacaksa kişinin yüz fotoğrafı. Bu detaylar dışında kafanızdaki renk değişiklikleri ve yazı gibi detayları belirtmeyi unutmayın.

Pasta içeriği nedir?

Pastalarımızın yüzde 90’ı parça çikolatalı hazırlanıyor. Eğer istenirse fıstıklı ve ya muzlu da(mevsime göre ve tasarım izin verirse çilek de eklenebilir) olabilir. Çikolata ve malzeme kalitemiz 1. sınıftır. Bu yüzden yağlı, krema basılmış, kuru kek ve ya acı, ağır bir çikolata tadı beklemeyin 🙂 Tamamen yüksek miktarda 1. kalite çikolata oranına sahip, yumuşak ve çok lezzetli bir pasta yiyeceksiniz.

Pastam görseldeki ile aynı kalite ve lezette olacak mı?

Bu soru ile çok karşılaşıyoruz. Genelde bize ilk defa gelen müşterilerimiz önceki kötü deneyimlerinden ötürü tereddüt yaşayabiliyorlar.

Emin olun her pasta elimizden çıkıyor ve sitedeki her model kendi tasarımımız bu nedenle içiniz rahat olsun. Kendi pastamız olmayan hiçbir model sitede yer almaz bu nedenle her görselde imzamız vardır. 9 yıldır aynı heyecan, lezzet ve kalite ile işimizi yapıyoruz. Sitemizde ne gördüyseniz karşınıza aynı kalitede gelecektir 🙂

BİZE SİPARİŞ VE SORULARINIZ İÇİN

SİPARİS FORMU

 

 

[products_slider slide_to_show=”3″  dots=”false” cats=”27″ slider_cls=”products” design=”design-2″]