22 sonuç gösteriliyor

Beyaz güllü fiyonk ve incili nişan pastası. Çiçekli farklı modeller için nişan pastası kategorisine bakabilirsini. 25 kişiliktir.

En az 25 kişilik hazırlanan bu nişan pastası modelimiz, gelin ve damat adayı figürleri ile süslenmiş kırmızı ve tribal desenler içermekte. Sıra dışı bir model arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tiffany hediye kutusu temalı modelde, bir çift yüzük bulunmakta. Aile içinde yapılan söz pastası için ideal.

Su yeşili renlerde iki katlı, fiyonklu butik nişan pastası tasarımı. 25 kişiliktir.

Damada karşı galip gelmiş havasında esprili gelin damat nişan pastası.

Tiffany & Co. renklerinde gelin ve damat figürlü tasarım nişan pastamız.


Nişan pastası hayatta bir kez kutlanan özel günlerdendir. Yukarıdaki modeller arasından seçim yapabilir ya da yeni bir modelin görselini bizimle paylaşabilirsiniz. Düğün öncesi söz pastası olarak da isimlendirilebilir. Nişan pastaları gelin damat figürlü ya da tamamen çiçekler ile süslü olabilir. Bir tiffany kutusu şeklinde ya da bir gül buketi ve ya gelin ve damatın komik bir anını da pastaya yansıtabiliriz. Seçim size kalmış :)Nişan pastası modelleri hakkında daha farklı fikirler bulmak istiyorsanız pinterest ten bakabilirsiniz, daha sonrasında modeli bize mail yoluyla ulaştırabilir ve nişanınızda keseceğiniz söz pastası ile fark yaratabilirsiniz. Renk seçiminiz elbiseniz ile uyumlu olabilir ya da nişanlınızla en güzel hatıranızı pastaya yansıtabiliriz. Hayal gücünüzün sınırı yok :)Nişan pastası fiyatları belirlenirken söz pastası ile diğer doğum günü pastaları aynı şekilde hesaplanır. Kişi sayısı ve tasarım zorluğuna göre şekillenir. İç malzeme olarak genelde katlı nişan pastaları çikolatalı olmakta meyve konulmamaktadır. Islak meyveler pastanın direncini azaltmaktadır.Karar verilecek tasarım günün estetiğine uymalıdır, çiçekli modeller çok fazla tercih edilmekle beraber gelin adayının kıyafetindeki bir desenden yola çıkılarak da nişan pastası tasarlanabilir. Genel damat adaylarının pek fikri sorulmaz :) demeyelim de onların kıyafeti düz olduğundan pek bir tasarım fikri ortaya çıkarmaz. Çiçekli bir modelden vazgeçilerek üzerine gelin damat figürleri yapılacaksa eğer burada damadı pes ettirip zorla evlenmeye ikna etmiş gibi esprili bir model olabileceği gibi kadeh kaldıran bir çift de yapabiliriz. Seçim sizin...