• Pasta Menusu

Kurumsal pasta nedir?
Şirketlerin özel organizasyonları için yaptırdıkları kutlama pastalarıdır. Firmaya ait bir ürün pastası ve ya logolu pasta olabilir. Mesela kuruluş yılını kutlayan ya da piyasaya çıkaracağı yeni bir ürünü tanıtan organizasyon için hazırlanmaktadır genelde. Ürün ya da şirket logosunu içeren cupcake (cup kek) ve ya kurabiye olarak da hazırlanabilmekte.

Kurumsal pasta nasıl olmalıdır?
Eğer şirkette hızlıca, çok vakit geçirmeden yapılacak bir kutlama ise ve ya bir reklam kampanyası için halka dağıtılacak hediye ise pastadan ziyade cupcake ve kurabiye düşünülmelidir. Çünkü bunların dağıtımı kolaydır, tabak çatal gibi angaryalar ile uğraşmazsınız vakitten ve iş yükünden kazanırsınız. Eğer yemekli ve oturmalı bir organizasyon ise hiç düşünmeden dilim kurumsal pasta öneririz.

Logolu pasta yaptıracaksanız öncelikle görselin yüksek çözünürlükte olması, jpeg ve ya illustrator formatında yollanması gerekmektedir. Unutulmaması gereken nokta logolu pasta baskısı tamamen gıda boyası kullanılarak yapıldığı için tamamen yenilebilirdir, güvenlidir.

Yukarıdaki görsellerde birçok farklı firmaya yapmış olduğumuz kurumsal pasta tasarımları göreceksiniz. Siz de ister bayilerinize yılbaşı hediyesi, isterseniz yeni bir ürün lansmanı ya da şirkette bir yeni yıl kutlaması amacıyla logolu pasta sipariş edebilirsiniz. Biz her zaman en kaliteli hizmet ile yanınızdayız.

No products were found matching your selection.

Menu

MY CART

Close