1–12 / 71 sonuç gösteriliyor

Kız çocuk pastaları hakkında çocuk pastaları bölümünde yüzlerce modeli inceleyebilirsiniz, ilk butik pastacılardan olarak 10 yıldır istanbul’da sizlerleyiz.

Moana pasta, ünlü disney filmi prenses moana karakterini masanıza getiriyor. Diğer prenses pasta lar için tıklayın.

Uçaklar Pasta, Disney in ünlü çizgi filmi uçaklar pastası, The planes animasyon filminin ünlü karakteri Dusty nin pasta tasarımı. Minimum 20 kişiliktir. Erkek çocuk pastaları için tıklayın.

5 üzerinden 5.00 oy aldı

Rapunzel Kulesi şeklinde tasarım butik pastamız. Min. 40 kişiliktir. Rapunzel tower cake.

Şirinler temalı butik pastamız. Gargamel, şirin baba, şirine ve 3 şirin daha. Mantar ev bölümü pastadır, 20 kişiliktir. Şirinler Pastası

Dora pastası olarak hazırlanan tasarımda, dora ve arkadaşları diego, maymun ve kaplan karakterleri ile hazırlanan modelimiz.

Hayvanlı pasta konseptinde hazırlanan modelde, aslan, fil, maymun, gergedan, zürafa, penguen, ayı, zebra, kurbağa figürleri kullanılmıştır. hayvanat bahçesi pasta tasarım pasta. 25 kişiliktir.

Şimşek mekkuin ve arkadaşı mack tır şeklinde hazırlanan modelimiz. Tır kısmı pastadır. Kamyon pasta olarak da isimlendirebilirsiniz.

Monster high çizgi film karaktelerini içeren modelimiz minimum 15 kişilik hazırlanmakta. Mastır hay pasta olarak da bilinmektedir.

Deniz altı, su altı canlıları ve disney prensesi ariel tasarımlı deniz kızı pastası modelimiz en az 25 kişiliktir.

Çocuklar için bir fenomen olan Despicable me filminin sevimli kahramanları minionlu pasta olarak hazırlandı. fiyat 25 kişi içindir.

Mastır hay olarak da telaffuz edilen çizgi film karakterlerinden Draculaura ve abbey tasarımında monster high pasta.

Rengarenk dondurma ve şekerler tasarımında 30 kişilik 2 yaş pastası.


Kız Pastaları kategorisinde özellikle 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş pasta modelleri olmak üzere her çocuk yaş gurubuna ait pastalar bulunmakta. Bir yaş modelleri ayrı bir kategoridir lütfen menüye bakın.

Bütün çocuk tasarımlarını görmek için genel çocuk pasta kategorisi olan çocuk pastaları bölümüne bakmanızı tavsiye ederiz. Bu bölüm içinde nasıl modeller bulabilirsiniz onları açıklamak gerekirse, özellikle çizgi film karakterleri başta olmak üzere, prensesli temalı pasta modelleri, rapunzel, şirinler, monster high tasarımları bulunmakta.

Kız çocuğu pastaları bölümünde ayrıca peppa pig, balerin, angry birds, deniz kızı ariel, sindirella, minnie mouse, barbie dinozor gibi konseptlerde görseller bulabilirsiniz. Whatsapp üzerinden sipariş mesajı yollayabileceğiniz gibi yukardaki sipariş linkinden mesaj formu doldurarak mail atabilirsiniz.

Farklı kategorileri de dolaşmanızı öneririz, çünkü çocuklar için doğum günü pasta çeşitleri hakkında tüm tasarımları burada bulamayabilirsiniz, onlarca pasta görseli diğer kategorilere pay edilmiş durumdadır. Keyifle gezmenizi ve bizle irtibata geçmenizi diliyoruz.