1–12 / 48 sonuç gösteriliyor

Erkek çocuk pastaları için doğru yerdesiniz, 2008’den beri butik pasta sektöründe istanbul geneline hizmet vermekteyiz. Onlarca erkek çocuğu pastaları için tıklayın.

Batman pasta, çocuk pastalar erkek modelleri arasında en popüler tasarımlardan biridir. Özellikle batmanli pastalar arasında yer alan tasarım çok tercih edilmekte, pasta siparişi bölümünden bize ulaşın. Minimum 15 kişilik hazırlanır.

5 yaş pastası tasarımı ile hazırlanan modelde, galatasaray forması giymiş iki erkek kardeş temalı çocuk figürü kullanıldı. 5 yaş erkek çocuğu ve futbol severler için iyi bir model oldu. Futbol temalı bir pasta sipariş etmek isterseniz iyi bir alternatif.

İtfaiyeci pastası ya da itfaiye  pasta olarak isimlendirilmekte ve 3 yaş  için tasarımı yapılmıştır. En az 15 kişiliktir.

7 yaş için hazine, kuru kafa pasta ve korsan tasarımında hazırlanmıştır. İki katlı bu model minimum 25 kişilik hazırlanıyor.

5 üzerinden 5.00 oy aldı

4 yaş pastası erkek çocuk doğum günü için şimşek mekkuin pasta temalı araba pasta. Hiç gerçeğine bu kadar benzeyen bir pasta gördünüz mü?

6 yaş erkek çocuk için tasarlanan ben 10 figürlü bentenli pasta tasarımımız. Üzerindeki minik ben 10 oyuncakları ekstradır, 15 kişiliktir.

5 üzerinden 5.00 oy aldı

Lightning mcqueen formunda araba butik çocuk pastası.

9 yaş erkek doğum günü için tasarım butik pasta.

4 yaş erkek çocuk doğum günü için tasarlanan yılan pastası.


Bu kategori altından özellikle 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş pasta modellerine ulaşabilirsiniz. 1 yaş pasta modelleri ayrı bir kategoridir lütfen linke tıklayın.

Ayrıca bütün modelleri görmek isterseniz genel çocuk kategorisi olan çocuk pastaları bölümüne bakmanızı öneriyoruz. Gelelim bu kategori altında ne gibi modeller bulabilirsiniz, özellikle çizgi film karakterleri başta olmak üzere, korsan temalı pasta modelleri, şimşek mcqueen, araba, basketbol, tasarımları mevcut.

Erkek çocuğu pastaları bölümünde ayrıca hayvanlı, futbol temalı, transformers, superman, deniz temalı, itfaiyeli ve spiderman örümcek adam konseptinde görseller bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken whatsapp üzerinden mesaj yazmak ya da sipariş bölümündeki kısa formu doldurarak mail atabilirsiniz.

Diğer kategorileri de gezmenizi tavsiye ederiz, çünkü çocuklar için doğum günü pasta çeşitleri konusundaki tüm modeller burada yer almayabilir, yüzlerce pasta modeli farklı kategorilere dağılmış durumdadır. Keyifle gezmenizi ve bizle irtibata geçmenizi diliyoruz.