Elsalı Pasta Modelleri

Elsalı Pasta

Frozen Karlar Ülkesi ve Elsalı Pasta Modelleri

Elsa pasta temasının çıkış noktası tabi ki Karlar Ülkesi çizgi filmidir. 2013 yılında yayınlandığında, kimse bu kadar sevileceğini düşünmezdi sanırım. Filmin konusu şöyleydi; Disney’in yeni baş  karakteri ve yeni tahta geçen Kraliçe Elsa, evinde bir şeyleri buza çevirmek için gücünü kullandığında yanlışlıkla tüm ülkeyi kış ayına çeviriyor.

Kız kardeşi Anna ise bir dağ adamı, onun hareketli ren geyiği ve Olaf adında bir kardan adam ile hava koşullarını değiştirmek için birlikte çalışırlar. Birbirinden güzel müzikler eşliğindeki bu film, yayınlandığı günden bu yana çocuk hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor.

Elsa Pasta Modelleri Neden Bu Kadar Seviliyor?

Elsalı Pasta Frozen Karlar ÜlkesiKız çocuk doğum günlerinin vazgeçilmezi haline gelen filmin yegane karakteri tabi ki Elsa. Kraliçe Elsa, havalı saçları, mavi gözleri, sihir gücü ve güzel yüzüyle kız çocuklarının gönlünde taht kurdu.

3-10 yaş arası kız çocukları için hayallerindeki en güzel pastalar arasında tabi ki elsalı pasta modelleri başta geliyor. Elsa temalı pasta modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken belli noktalar bulunuyor.

Elsalı Doğum Günü Pastası Nasıl Olmalı?

Öncelikle karlar kraliçesi olduğu için buzdan şatosunu göz ardı etmemek gerekir. Ya da onu anımsatan yüksek buz kütleleri tasarımı şık durmaktadır. Buz parçalarının veya şatonun hemen önünde duran havalı saçlarıyla Kraliçe Elsa figürü.

Elsa’nın olmazsa olmazlarından kar taneleri ve tabi ki sevimli kardan adam Olaf. Eğer tasarımda sınır tanımayız diyorsanız, Kız kardeşi Prenses Anna. Ayrıca buz toplayıcısı, orman, dağ adamı Kristoff ve yardımcısı geyik Sven de eklenebilir.

Elsalı Pasta Fiyatları

Elsa PastaFrozen – Karlar Ülkesi filminin genel havasını yaratmak için bir çok detay eklenebilir. Unutulmaması gereken her eklenen figür ve detay pasta fiyatlarını arttırabilir. En az 10 kişilik yapılan elsalı pasta fiyatları, 300 TL‘den başlamaktadır. Resimli elsa pasta yaptırmak isterseniz fiyatlar 200 TL’den başlıyor.

Bu sayfamızda yaptığımız bazı elsalı pasta modellerini görebilirsiniz. Eğer tüm çeşitleri görmek istiyorsanız lütfen prensesli pasta veya kız çocuk pastaları bölümüne bakmayı unutmayın.