• Pasta Menusu

Her yıl kutlanan günler özeldir ancak en özel günler bir kere kutlanan günlerdir tıpkı düğününüz ve düğün pastası gibi. Düğün hazırlıklarına başladığınızda yapılacaklar listesinde en üst sıralarda düğün pastasını planlamak vardır. Pastanız katlı bir maket pasta mı olacak yoksa porsiyon pasta mı? Yukarıdaki düğün pastası modelleri arasından seçip bize fiyatlarını sipariş bölümünden sorabilir ve ya yeni bir modelin görselini mail atabilirsiniz.

Düğün pastası fiyatları belirlenirken dikkate alınacak konular, tasarımı, pastanın kaç katlı maket olacağı, maket pasta olup olmayacağı, dilim pasta mı yoksa porsiyon pasta mı olacağı gibi konulardır. Bazen 300 kişilik 5 katlı bir maket pasta istenebildiği gibi bazen de 40-50 kişilik insan figürlü küçük bir butik pasta da isteniyor. Tamamen düğününüzün konsepti ve kişi sayısına bağlı bir durum.

Aile arasında küçük bir düğün de olabilir, bu durumda neşeli ve karikatürize edilmiş gelin damat figürleri ile süslenmiş bir butik düğün pastası çok iyi bir seçim olacaktır. Eğer büyük bir mekanda 300-400 kişilik bir düğün yapıyorsanız bu durumda kesinlikle 4-5 katlı bir maket pasta gerekir.

Maket pasta ve düğün pastası fiyatları kat sayısına ve tasarıma göre belirlenmektedir. Bunun için bize mail atabilirsiniz. Pasta maketleri sıfırdan yapılacağı için yapım süresi yaklaşık 20 gündür. Tasarımlarımızı genelde istanbul içine gönderebiliyoruz, daha uzak mesafeler için lütfen iletişime geçiniz.

No products were found matching your selection.

Menu

MY CART

Close