1–12 / 585 sonuç gösteriliyor

Doğum günü pastası, yetişkin doğum günlerinin vazgeçilmezidir . Her meslek grubuna veya hobilere göre pasta modelleri tasarlayabiliriz.

Bekarlığa Veda Pastası konusunda sitemizde bir çok modele ulaşabilirsiniz. Her biri farklı pasta modelleri arasından seçim yapmayı ve bize whatsapp üzerinden ulaşmayı unutmayın. Gelin ve damat pastası olarak hazırladık, köprüden önce son çıkış temalı esprili bir model.

Melekli pasta olarak tasarladığımız modeli müzik vokalist ziynet sali için hazırladık. Melek kanatlı ve kadın figürlü tasarım için altın süslemeler kullanıldı. 30 kişilik hazırlandı, yüksek olan modeli 15 olarak da hazırlayabiliyoruz.

Porsche doğum günü pastası ile eşinize yada sevgilinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. 3 boyutlu porsche araba temalı modelimiz ile klasik 911 versiyonunu tasarladık.

Purolu pasta modelimiz ile karşınızdayız. Genelde cohiba markalı puro şeklinde sigara pastalar tasarlıyoruz, bu sefer seksi iskambil kartları, kumar ve puro çağrıştıran bir model tasarladık. En az 15 kişilik hazırlanmaktadır.

Candy Crush Pasta tasarımında hazırlanan model, çok sevilen oyunun birebir görüntüsü olarak yetişkin pastaları kategorisi için tasarlandı.

Fenerbahçe futbol taraftarı pastası olarak hazırlandı, seksi pastalar ve FB konsepti birleştirilmiştir. En az 15 kişiliktir.

Pembe renkli kız bebek için hazırlanan hamile eş pastası. Baby shower pastası olarak da isimlendirilmektedir, kişinin yüz fotosuna bakılarak figür benzetilir. 15 kişilik.

Sevgiliye pasta olarak hazırladığımız yetişkin doğum günü pastası. Pasta figürü gönderdiğiniz fotoğrafa benzetiliyor.

Para çantası şeklinde tasarladığımız dolar pasta. Minimum 15 kişiliktir.

Anne, baba ve kız çocuk ile köpek tasarımında hazırlanan aile pastası.

Konken ve 60 yaş tasarımında anne pastası.

Her marka için tasarlanabilen şişe pasta modelimiz, bu tasarımda j&b viski şişe pasta olarak hazırlanmıştır, minimum 15 kişiliktir.


Doğum günü pastası siparişi verirken dikkat edilmesi gereken, modelin pasta sahibini yansıtması, kişi sayısı, tarih, saat, adres ve telefon bilgileridir.

Doğum günü pastası fiyatları


Fiyatlar bazı modellerde yazmayabilir çünkü bazılarına kişi sayısı belirlendikten sonra fiyat verilebilmekte. Pasta üzerindeki insan figürü gönderdiğiniz fotodaki kişiye benzetilmekte. Pasta fiyatları doğum günü pasta modelleri nin detay sayfasında yazmaktadır ve bu fiyat o tasarıma ait minimum kişi sayısını kastetmektedir. Örnek olarak; 250tl olan bir pasta fiyatı, eğer o pastanın minimum kişi sayısı 15 kişilik ise bunu ifade eder. Beğendiğiniz tasarım için daha yüksek kişi sayısında doğum günü pastası fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Butik pasta olarak da adlandırılan pasta modelleri çok çeşitlilik göstermekte. Bu kategori altında ki tüm tasarımlar yetişkin pastaları dır. Sevgiliye doğum günü pastası modelleri yaptırabilirsiniz ya da eşinize ve ya en yakın arkadaş pastası olabilir. Tuttuğunuz futbol takımı konseptinde yada yaptığınız iş ile ilgili meslek pastası da olabilir, bir hobiniz, spor aktiviteniz, sevdiğiniz bir ünlü pastası olabilir.

Yapılanlar arasında eşe ya da sevgiliye doğum günü pastası en yaygın butik pasta lardır. Sadece doğum günü için değil aynı zamanda mezuniyet yada evlilik teklif edenler, evliliğinin yıl dönümünü kutlayanlar ve ya bir aile kutlaması için de pasta yaptırılmakta. Önemli olan nokta o mutlu gününüzü bir pasta ile tatlandırmaktır. Doğum günü pastaları görseller ve yüzlercesi sizi bekliyor.