Doğum Günü Pasta Modelleri Resimli

Resimli Pasta Minnie Mouse

Size bu yazımızda doğum günü pastaları arasında en çok bilinen tür olan resimli pastalardan bahsetmek istiyoruz. Sevdiğiniz bir yakınınıza, doğum gününde sürpriz yapmak istediğinizde, en hızlı ve kolay sipariş verebileceğiniz pastalar resim baskılı pastalardır.

İster yüz fotosunu, isterseniz en güzel anınızı, ister bir çizgi film karakterini veya aile fotoğrafınızı şeker hamuru üzerine baskı alabiliriz. Baskılı pasta, en hızlı pasta siparişi türüdür. Zamanınız kısıtlı ise bu sorunu bir resimli pasta ile çözebilirsiniz.

Resim Baskılı Pasta Nasıl Hazırlanır?

Resimli Baskılı PastaBize resminizi whatsapp ya da mail yoluyla yolladığınızı varsayalım. Çikolatalı bir kek ve ganaj ile pastamızı hazırladığımızı düşünelim. Pastayı bir taşıyıcı üzerine alırız. Daha sonra şeker hamurunu yoğurarak merdane ile açarız. Pastayı bu hamur ile kaplar ve fazlalıkları keseriz. Şekli yuvarlak, kare veya dikdörtgen bir model olabilir.

Bilgisayarda grafik program kullanarak, bize gönderdiğiniz fotoğrafı düzenler, gerekli renk, ışık ve kırpma işlemlerini yaparız. Gıda boyası baskı makinesi ile resmi, şeker hamuru kağıdı (yenilebilir şekerli kağıt) üzerine baskı alırız.

Baskı kağıdındaki resmi dikkatlice keser, su yardımıyla şeker hamuru kaplı pasta üstüne yapıştırırız. Pasta kenarına ufak, şerit benzeri süslemeler yapılabilir.

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları Nedir?

Pastaların fiyatları belirlenirken dikkat ettiğimiz ilk nokta zorluğudur. Resim baskılı pastalar, şeker hamuru figürlü pastalara göre nispeten daha kolaydır. Ancak onlar da ikiye ayrılır. Üzerinde grafik çalışma yapılan ve yapılmayan resimler olarak.

Mens Health Dergi PastaEğer bir dergi görseline fotoğrafınızı oturtmak ve gerçekçi dursun isterseniz bu grafik çalışma gerektirir. Yapılan her tasarım çalışması, zamanı ve iş yükünü arttırır. Bu nedenle, hazır bir fotoğrafı pastaya uygulamaktan farklı ücretlendirilir. Resimli pasta 10 kişilikten başlarken, dergi gibi dikdörtgen şekle sahip modellerimiz en az 15 kişilik hazırlanır. Resimli pasta fiyatları, 200 TL ile 300 TL arasında değişir.

Baskılı Kurabiye ve Cupcake

Ayrıca pasta kesip dağıtmak ile uğraşmak istemeyen müşteriler için farklı seçenekler vardır. Bunlardan ilki resim baskılı cupcake hazırlamaktır. Sistem yine aynı şekilde ilerler. Minik cupcake üzerine yuvarlak veya köşeli baskılar yapıştırılır.

Disney Temalı Cupcake KupkekDiğer bir seçenek de baskılı kurabiyedir. Genelde pastanın yanında ekstra çeşit ve lezzet olarak sipariş edilir. Görsel olarak da güzel durur. Yine aynı şekilde yuvarlak kurabiye üzerine resim baskısı yapılır. Tereyağlı kurabiyelerimizin de tadından yenmez.

Resimli pasta bölümüne bir göz atın isteriz. Mutlaka size göre bir model vardır. Yoksa, bizle irtibata geçebilirsiniz.