1–12 / 371 sonuç gösteriliyor

Çocuk pastalar kategorisinde hem erkek hem kız çocuk pastaları görsellerine ulaşabilirsiniz.

Batman pasta, çocuk pastalar erkek modelleri arasında en popüler tasarımlardan biridir. Özellikle batmanli pastalar arasında yer alan tasarım çok tercih edilmekte, pasta siparişi bölümünden bize ulaşın. Minimum 15 kişilik hazırlanır.

5 yaş pastası tasarımı ile hazırlanan modelde, galatasaray forması giymiş iki erkek kardeş temalı çocuk figürü kullanıldı. 5 yaş erkek çocuğu ve futbol severler için iyi bir model oldu. Futbol temalı bir pasta sipariş etmek isterseniz iyi bir alternatif.

Moana pasta, ünlü disney filmi prenses moana karakterini masanıza getiriyor. Diğer prenses pasta lar için tıklayın.

Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Harika kanatlar pastası. Minimum 15 kişiliktir.

Tarzanlı pasta modeli doğum günü pastası, tarzan çizgi filminden esinlenerek 2 yaş erkek çocuğu için uyarlanarak tasarımı yapıldı.

Uçaklar Pasta, Disney in ünlü çizgi filmi uçaklar pastası, The planes animasyon filminin ünlü karakteri Dusty nin pasta tasarımı. Minimum 20 kişiliktir. Erkek çocuk pastaları için tıklayın.

Rapunzel Kulesi şeklinde tasarım butik pastamız. Min. 40 kişiliktir. Rapunzel tower cake.

En az 15 kişilik hazırlanan bu model, demir adam ironman pastası olarak tasarlandı. Marvel'ın süper kahraman pastası demiradam maskesi.

İtfaiyeci pastası ya da itfaiye  pasta olarak isimlendirilmekte ve 3 yaş  için tasarımı yapılmıştır. En az 15 kişiliktir.

Tramvay ve taksim istiklal caddesi şeklinde tasarlanan pastamız üzerinde galata kulesi de yer alıyor. En az 20 kişiliktir.

7 yaş için hazine, kuru kafa pasta ve korsan tasarımında hazırlanmıştır. İki katlı bu model minimum 25 kişilik hazırlanıyor.

Şirinler temalı butik pastamız. Gargamel, şirin baba, şirine ve 3 şirin daha. Mantar ev bölümü pastadır, 20 kişiliktir. Şirinler Pastası


çocuk pastalar bir çocuğun hayatındaki en özel anlardandır. En sevdiği çizgi film karakterleri, erkek çocuk pastaları üzerinde oyuncak arabalı ya da kız çocuk pastaları üstünde oyuncak bebeğini görmek onları çok mutlu eder. İster bizim modellerimizden birini seçin, isterseniz kafanızdaki fikri pasta tasarımına dönüştürelim. Çocuk pastalar en çok tercih edilen kategorilerin başında yer alır. İnternet te çocuk doğum günü pasta çeşitleri olarak da arama yapabilirsiniz.

En çok istenen modeller arasında erkek çocuk pastaları denince çizgi film karakterleri, disney kahramanları, hayvanlı modeller, arabalı, kamyonlu ve otobüslü tasarımlar yer almakta. Kız çocuk doğum günü pasta çeşitleri ne değinecek olursak da disney prensesleri başta olmak üzere diğer çizgi film kahramanları, minnie mouse pasta modelleri, hayvanlar, dinozorlar bulunuyor. Kız çocuk pastaları için makyajlı tasarımlar da ilgi çekmekte.

Kız için hazırlanan modeller de pembe ton ağırlıklı olmakla birlikte canlı renkler tercih ediliyor. Erkek içinse genelde canlı renkler, kırmızı, mavi, yeşil, sarı tonlar. Çocuk doğum günü pastaları hakkında kafanıza göre bir model bulamadıysanız pinterest linkinden çocuk pastaları aratarak bir model seçerek bize mail gönderebilirsiniz.

Ayrıca web sitemize koyamadığımız en güncel modelleri instagram hesabımız kutaspasta linkine tıklayarak görebilirsiniz. Hesabımızı takip ederseniz en yeni tasarımları daha kolay farkedebilir, günüze güzel bir gülümsemeyle başlarsınız :)