56 sonuç gösteriliyor

Bekarlığa veda pastası, parti kutlamaları için ve ya eşinize sevgilinize seksi pastalar ile bir sürpriz yapmak istediğinizde sipariş vereceğiniz değişik pastalar dır.

Bekarlığa Veda Pastası konusunda sitemizde bir çok modele ulaşabilirsiniz. Her biri farklı pasta modelleri arasından seçim yapmayı ve bize whatsapp üzerinden ulaşmayı unutmayın. Gelin ve damat pastası olarak hazırladık, köprüden önce son çıkış temalı esprili bir model.

Seksi pastalar kategorisinde olan bu model, kırmızı iç çamaşırı pasta olarak da isimlendirilmekte. Sevgiliye pasta ya da bekarlığa veda partisi için düşünülebilir. 20 kişiliktir.

Pembe iç çamaşırlı seksi vücut pastası.

Bekarlığa veda için geline özel kına gecesi parti pasta.

Minimum 15 adettir.

Sevgiliye özel hazırlanan seksi kadın göğüsü pasta. Minimum kişiliktir.

Bekarlığa veda partisi için hazırlanan rengarenk cupcakeler.

Bekarlığa veda ve doğum günü için hazırlanan seksi direk dansçısı kadın figürlü adult butik pasta.

Birbirinden renkli bikini ve iç çamaşılır hazırlanan muzur bekarlığa veda cupcakeler.


Seksi Pastalar


Muzır pasta ve ya erotik pastalar olarak da bilinen tasarımlardır. Genelde bekarlığa veda partisinde ya da sevgiliye eğlenceli muzır bir +18 pasta süprizi yapmak için düşünülen pasta modelleridir. Eş yada sevgilinizin vücudunuzla ilgili beğendiği bir yanınızı esprili şekilde dile getirme biçimidir bu tasarımlar.

En eğlenceli tasarımlar sizlerden gelen fikirlerle oluşturduğumuz muzır seksi pastalar dır. Aklınızdaki en uçuk terbiyesiz fikri bize anlatın tasarlayalım. Yeni evlenen arkadaşınıza hazırladığınız parti için bekarlığa veda pastası modelleri olabilir, sevgilinize doğum gününde +18 pastalar olabilir, hiç beklenmedik anda sürpriz bir aşk tazeleme pastası olabilir.

Erotik pastalar olarak da adlandırılan bu kategori, eğlenceli ve komik, muzır insanların vazgeçilmezidir. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve onlardan büyük bir kahkaha duymak istiyorsanız cinsel pastalar için bize gelin. Siz hayal edin bir tasarlayalım.

Genel olarak seksi pastalar derken kastettiğimiz müstehcen pasta modelleri, kadın poposu, kalça, göğüs, cinsel organ, jartiyer, iç çamaşırı, sütyen, çıplak vücut, erkek vücudu gibi +18 pastalar dır.