• Pasta Menusu

Seksi Pastalar nedir?
Muzır pasta ve ya erotik pastalar olarak da bilinen tasarımlardır. Genelde bekarlığa veda partilerinde ya da sevgiliye eğlenceli muzır bir süpriz yapmak için düşünülen modellerdir. Eş yada sevgilinizin vücudunuzla ilgili beğendiği bir yanınızı esprili şekilde dile getirme biçimidir bu tasarımlar.

En eğlenceli tasarımlar sizlerden gelen fikirlerle oluşturduğumuz muzır seksi pastalar dır. Aklınızdaki en uçuk fikri bize anlatın tasarlayalım. Yeni evlenen arkadaşınıza hazırladığınız parti için bekarlığa veda pastası olabilir, sevgilinize doğum gününde +18 pastalar olabilir, hiç beklenmedik anda sürpriz bir aşk tazeleme pastası olabilir.

Erotik pastalar olarak da adlandırılan bu kategori, eğlenceli ve komik, muzır insanların vazgeçilmezidir. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve onlardan büyük bir kahkaha duymak istiyorsanız bize gelin. Siz hayal edin bir tasarlayalım.

Genel olarak seksi pastalar derken kastettiğimiz modeller, kadın poposu, kalça, göğüs, jartiyer, iç çamaşırı, sütyen, çıplak vücut, erkek vücudu gibi +18 pastalar dır.

No products were found matching your selection.

Menu

MY CART

Close