22 sonuç gösteriliyor

Bebek pastaları, ilk doğum günü pasta modellerini içerebileceği gibi baby shower pastaları olarak bilinen bebek doğum kutlamaları için de hazırlanan tasarımlardır.


Baby Shower Pastası


Sadece doğum günleri için pasta yapılmaz aslında, hamile anne adaylarına bebeğin gelişini kutlamak için baby shower pastası yapılır. Ya da bebeğinizin ilk diş buğdayı nı kutlamak için diş pastası yaparız. Bu kategoriye genel bir isim vermemiz gerektiğinden bebek pastaları olarak isimlendirdik fakat hamileler hamile pastası ve diş buğdayı modellerini de bu kategoriden görebilir, online pasta siparişi verebilirsiniz.

Bebek pastaları, bebek ile ilgili her durumu içermektedir. Bebeğin gelişini müjdeleyen baby shower partileri çok popüler olmaya başladı ve bu partilerde baby shower pastası illa ki kesiliyor. Hamile anneler arkadaşlarını bir araya toplayarak bu özel olayı kutluyorlar, hediyelere boğuluyorlar :)

Bebek Pasta Modelleri

Ya da diğer pasta kutlaması ise, bebeğiniz doğdu ve 5-6 aylık olduğunda ilk dişini çıkarır ve bu da özel anlardan biridir ve bir parti ile kutlanır. Bu partinin de olmazsa olmazı diş pastası dır. Gördüğünüz gibi genel olarak bebek pastaları ismi verdiğimiz bu kategori diş pastası ve baby shower pastası modellerini içeriyor.

1 Yaş Bebek Pastaları

1 yaş pastalarını da bebek pastası olarak düşünebilirsiniz ancak biz onu çok talep gören bir kategori olduğu için başlı başına ayrı bir bölüm olarak hazırladık, eğer bebeğinize bir yaş pastası istiyorsanız lütfen linke tıklayın.