25 sonuç gösteriliyor

ARABALI PASTA

Arabalı pasta siparişi vermek için doğru yerdesiniz. Çocuk ve yetişkin araba modelleri ile karşınızdayız. Whatsapp ve telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Paw Patrol Pasta modelimiz ile karşınızdayız. Çocuklar tarafından çok sevilen köpekli çizgi film paw patrol temalı hazırladığımız ürün, pasta modelleri arasında yerini aldı. Sevilen karakter marshall ve aracını tasarladık. Özellikle erkek çocuk pastaları kategorisinde yerini alıyor.

İtfaiye pasta tasarımında sevilen karakter itfaiyeci sam ve kamyonu karakterini çalıştık. 4 yaş için hazırladığımız model en az 15 kişilik hazırlanıyor. Farklı itfaiye pasta modelleri için arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Kepçeli pasta modelimiz, çocukların en sevdiği kamyon inşaat temaları arasında yer alıyor. 3 boyutlu tasarım minimum 15 kişilik hazırlanmakta. İnşaat kamyonu ve diğer arabalı modeller için sitemizin arama bölümünden aratabilir, pasta siparişi sayfasından whatsapp ve ya mail ile sipariş verebilirsiniz.

Porsche doğum günü pastası ile eşinize yada sevgilinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. 3 boyutlu porsche araba temalı modelimiz ile klasik 911 versiyonunu tasarladık.

İtfaiyeci pastası ya da itfaiye  pasta olarak isimlendirilmekte ve 3 yaş  için tasarımı yapılmıştır. En az 15 kişiliktir.

4 yaş pastası erkek çocuk doğum günü için şimşek mekkuin pasta temalı araba pasta. Hiç gerçeğine bu kadar benzeyen bir pasta gördünüz mü?

Ferrari California 250 modeli klasik araba pasta tasarımında butik pastamız. Ferrari pasta modelimiz en az 15 kişilik hazırlanmakta. İnsan figürü için yüz fotosu yollayabilirsiniz.

Lightning mcqueen formunda araba butik çocuk pastası.

Porsche panamera modeli araba formunda tasarım pastamız.

Mazda miata mx5 araba tasarımında butik pasta.

Nissan Skyline GTR modeli spor araba butik pasta.

1966 model Chevrolet butik pastası.

Rolls royce, nasyonel, karı koca pastası.

Peugeot RCZ modeli butik pasta.

BMW üstü açık araba şeklinde tasarlanan butik doğum günü pastası.

Üstü açık bmw spor otomobile binmiş genç kız ve sponge - sünger bob temalı hazırlanan butik araba pasta.

Şimşek mcqueen, francesco ve mater temalı erkek çocuk doğum günü için arabalı 2 yaş pastası.

Sevimli kırmızı araba

4 yaş erkek çocuk doğum günü pastası olarak tasarlanan şimşek mcqueen araba şekilli butik pasta. Resimdeki pasta 40 kişiliktir. Minimum 20 kişilik yapılmaktadır.

Şimşek mcqueen araba şeklinde tasarlanan 4 yaş doğum günü pastası. Minimum 20 kişilik hazırlanmaktadır.