1–12 / 60 sonuç gösteriliyor

1 YAŞ PASTASI

1 yaş pastası anne babalar için önemlidir. Çocuklarının ilkleri en çok yaşadığı zamanlardır, bu kategoriden yüzlerce pasta modeline bakarak sipariş verin.

1 yaş pasta modelleri arasına "deniz kızı pastası" tasarımını da ekledik. Pembe ve mavi tonlarda, inci ve mercanlarla süsledik. Deniz kızı temalı pastamız için whatsapp üzerinden pasta siparişi verebilirsiniz.

1 yaş pasta modelleri arasına uçaklı pasta tasarımını da ekledik. Kırmızı uçak ve içindeki minik pilot pasta konseptinde hazırladık, diğer uçak pasta modellerimize de göz atınız.

Mickey mouse pasta temalı modelimiz 1 yaş pastası olarak tasarlandı. Miki mouse suratı şeklinde hazırlandı, kırmızı siyah ve beyaz renklerdeki tasarımı mikili modellerimiz arasına ekledik.

Denizci konseptli erkek bebek pastası. İki katlı ve en az 30 kişilik hazırlanmaktadır. Çapa, dümen, halat ve can simidi gibi detaylar ile süslenmiştir.

Mickey mouse pasta olarak tasarlanan, aynı zamanda donald, daisy, pepee ve winnie the pooh çizgifilm karakterlerini içeren 1 yaş pastası. Pasta fiyatları minimum kişi sayısı için verilmiştir.


İlk diş çıkarma, ilk emekleme, ilk yürüme, derken 1 yaş doğum günü pastası. En çok ilk doğum gününe önem verir anne babalar.

Hayatın ilk zorlu senesini atlatmanın huzuru kutas pasta modelleri ile bir başkadır. Pasta modelleri kategorisinde hem kız çocuk hem de erkek çocuk için gerekli renk değişikliklerini yapabiliriz. Pasta siparişi verirken 1 yaş pastaları bölümündeki modellerden seçtiğiniz modelin sayfasında sipariş ver butonuna tıklayarak hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz. Bir yaş pastası olarak da isimlendirebilirsiniz bu kategorideki pastaları.

Bir yaş pastası fiyatları belirlenirken öncelikle kişi sayısı ve yapılacak tasarımın detayı önem kazanıyor. En az 15 kişilik hazırlanan modeller, tasarımda yapılacak figür zorluğuna göre fiyatları belirleniyor. Dilim fiyatı 15tl ile 25 tl arasında değişmekte.

Aileler genelde kız pastaları kategorisinde pembe ve ya kırmızı renklerde minnie mouse temalı, pastel tonlarda hayvan figürlü ya da hello kitty tasarım 1 yaş pastası modelleri tercih ediyorlar. Erkek bebekler içinse yine pastel ve mavi renklerde aslan fil maymun zürafa gibi hayvanlı, deniz temalı ya da oynadığı oyuncaklardan oluşan bir yaş pastası tercih ediyorlar.

Web sitemizde yer almayan bir tasarımı istiyorsanız mesela resimli 1 yaş pastaları gibi, bize mail olarak görsel yollayabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri ayrıca fiyatları hesaplanıp size bilgi veriliyor ve kutas pasta farkı ile kapınıza geliyor :) Unutmayın adresimiz istanbul anadolu yakası ve bu çevreye ulaşım ücreti daha uygun olmakta.