60 sonuç gösteriliyor

1 YAŞ PASTASI

1 yaş pastası anne babalar için çok özeldir. Çocuklarının ilkleri en çok yaşadığı ve ilk yaş doğum günü kutlamasının geldiği vakitte özel pasta yaptırın. Bu kategoriden onlarca 1 yaş pastaları için bakarak sipariş verin. Bir yaş doğum günü partisi için birbirinden özel pastalarımıza göz gezdirin. Whatsapp sipariş hattından bize ulaşın.

1 yaş pasta modelleri arasına "deniz kızı pastası" tasarımını da ekledik. Pembe ve mavi tonlarda, inci ve mercanlarla süsledik. Deniz kızı temalı pastamız için whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

1 yaş pasta modelleri arasına uçaklı pasta tasarımını da ekledik. Kırmızı uçak ve içindeki minik pilot pasta konseptinde hazırladık, diğer uçak pasta modellerimize de göz atınız.

Mickey mouse pasta temalı modelimiz 1 yaş pastası olarak tasarlandı. Miki mouse suratı şeklinde hazırlandı, kırmızı siyah ve beyaz renklerdeki tasarımı mikili modellerimiz arasına ekledik.

Denizci konseptli erkek bebek pastası. İki katlı ve en az 30 kişilik hazırlanmaktadır. Çapa, dümen, halat ve can simidi gibi detaylar ile süslenmiştir.

Mickey mouse pasta olarak tasarlanan, aynı zamanda donald, daisy, pepee ve winnie the pooh çizgifilm karakterlerini içeren 1 yaş pastası. Pasta fiyatları minimum kişi sayısı için verilmiştir.

Pembe fiyonklu mini mouse tasarım pasta.

Rengarenk dondurma ve şekerler tasarımı ile hazırlanan butik pasta.

Winnie, eeyore, tigger, piglet temalı butik pasta.

Dora kıyafetlerini giymiş bebek figürlü pasta.

Kayıp balık nemo, zürafa ve fil figürleriyle hazırlanan 1 yaş çocuk pastası. Görseldeki pasta 50 kişiliktir. Minimum 20 kişilik hazırlanmaktadır.

Hello kitty ve arkadaşı 1 yaş pastası.

Hayvanlı erkek bebek 1 yaş butik pastası.

1 yaş kız çocuk doğum günü için hazırlanan hello kitty, little twin stars figürlü butik pasta.

İlk yaş kız çocuğu doğum günü için hazırlanan kırmızı hello kitty pastası.

Bebek minnie mouse karakterli pembe 1 yaş pastası. Minimum 20 kişiliktir.

1 yaş teması üzerine caillou, pepee, sünger bob ve şimşek mcqueen karakterleriyle süslenmiş pasta. Minimum 25 kişiliktir.

Disney karakterleri ve uğur böceği ile süslenmiş ilk yaş mickey mouse pastası.

Kız bebek için tasarlanmış fil, köpek, zürafa temalı ilk yaş doğum günü pastası.

Kız bebek figürlü, aslan, fil ve papağanlı ilk yaş günü pastası.

Kablumbağa, deniz atı ve yıldızı temalı pembe ilk yaş pastası.

Aslan, fil, maymun ve papağan ile süslenmiş bebek 1 yaş pastası.

Baby tvnin sevimli karakterleri pitch & potch temalı bebek 1 yaş pastası.

Popiz, pitch potch, hello kitty ve bebek demir adam karakterlerinden oluşan ilk yaş, 1 yaş pastası.

Sevimli kelebek formunda hazırlanan 1 yaş pastası.

Kız bebek figürlü, popiz, draco, tuli, kelebek karakterleriyle süslenen 1 yaş pastası.

1 yaş için kuzu ve ördeklerden oluşan ilk yaş doğumgünü pastası.

İlk yaş doğum günü için hazırlanan pitc & potch 1 yaş bebek pastası.

Baby tvnin sevimli karakterleri kelebek, popiz, tuli ve dracodan oluşan bebek 1 yaş pastası.


İlk diş çıkarma, ilk emekleme, ilk yürüme, derken 1 yaş doğum günü pastası. En çok ilk doğum gününe önem verir anne babalar.

Hayatın ilk zorlu senesini atlattınız. Şimdi sıra kutas pasta modelleri ile bir yaş kutlaması planlamak. Kız ve erkek çocuk için birçok modelimiz var. İstenilen her türlü gerekli renk değişikliklerini yapabiliriz.

Pasta siparişi verirken 1 yaş pastaları bölümündeki modellerden seçiniz. Modelin sayfasında sipariş ver butonuna tıklayarak hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki pastaları bir yaş pasta olarak da isimlendirebilirsiniz.

1 Yaş Pasta Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Bir yaş pasta fiyatları belirlenirken kişi sayısı ve özel tasarım önemli. En az 10 kişilik hazırlanmaktadır. Özel tasarım üzerinde yapılacak figür zorluğuna göre fiyatlar belirleniyor. Dilim fiyatı 20tl ile 30 tl arasında değişmekte.

Aileler butik pasta seçerken kız doğum gününe özel pembe veya kırmızı renk tercih ederler. Minnie mouse, elsalı ya da hello kitty temalı 1 yaş pastası modelleri de tercih ediyorlar. Erkek çocuk için mavi, yeşil, sarı renkler seviliyor. Aslan, fil, maymun, zürafa gibi hayvanlı, deniz temalı ya da oynadığı oyuncaklardan oluşan bir yaş pastası tercih ediyorlar.

Web sitemizde yer almayan bir tasarımı bize mesaj atın. Elinizde görsel varsa 1 yaş pastaları gibi, bize mail olarak yollayabilirsiniz. Beğendiğiniz pasta modelleri fiyatları hesaplanıp size bilgi veriliyor. Kutas pasta farkı ile pasta teslimatı yapılıyor. Unutmayın adresimiz istanbul anadolu yakası. Ve bu çevreye ulaşım ücreti daha uygun olmakta.

İlk yaş doğum günü bebeğiniz için büyük bir kilometre taşıdır ve belki de ebeveynler için daha da fazlası. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla büyük bir kutlama planlıyor olun, ister daha samimi bir buluşma olsun, parti temasına uyan mükemmel pastayı seçmek partiyi en unutulmaz kılan objelerin başında yer alır. Yıllar içinde, büyük ve ayrıntılı çocuk pastalarından tutun da, tek katlı kutlama pastalarına kadar çok çeşitli 1 yaş pastası oluşturduk.

İlk yaş doğum günlerinde çocuk pastalarını kişiye özel planlamak büyük bir meseledir. Mekandan dekorasyona ve yemeğe kadar, planlayacak çok şey var. Ancak en büyük zorluk kişiye özel pastaya karar vermek. Hazır bir tasarım pasta, sizin tasarladığınız bir model ya da bebeğinizin en sevdiği lezzetin sadece basit bir pastası mı, hangisine karar vermelisiniz? Fikirler çokça olabilir. İşte bu yüzden en iyi bir yaş pasta modelleri ile karşınızdayız. En çok beğendiğiniz tasarımı seçin.