• Pasta Menusu

1 yaş pastası anne babalar için çok önemlidir. Çocuklarının ilkleri en çok yaşadığı zamanlardır, ilk diş çıkarma, ilk emekleme, ilk yürüme, derken 1 yaş doğum günü pastası. En çok ilk doğum gününe önem verir anne babalar.

Hayatın ilk zorlu senesini atlatmanın huzuru kutas pasta modelleri ile bir başkadır. Pasta modellerinde hem kız çocuk hem de erkek çocuk için gerekli renk değişikliklerini yapabiliriz. Pasta siparişi verirken 1 yaş pastaları bölümündeki modellerden seçtiğiniz modelin sayfasında sipariş ver butonuna tıklayarak hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz. Bir yaş pastası olarak da isimlendirebilirsiniz bu kategorideki pastaları.

Bir yaş pastası fiyatları belirlenirken öncelikle kişi sayısı ve yapılacak tasarımın detayı önem kazanıyor. En az 15 kişilik hazırlanan modeller, tasarımda yapılacak figür zorluğuna göre fiyatları belirleniyor. Dilim fiyatı 15tl ile 25 tl arasında değişmekte.

Aileler genelde kız bebekler için pembe ve ya kırmızı renklerde minnie mouse temalı, pastel tonlarda hayvan figürlü ya da hello kitty tasarım 1 yaş doğum günü pastası modellerini tercih ediyorlar. Erkek bebekler içinse yine pastel ve mavi renklerde aslan fil maymun zürafa gibi hayvanlı, deniz temalı ya da oynadığı oyuncaklardan oluşan bir yaş pastası tercih ediyorlar.

Web sitemizde yer almayan bir tasarımı istiyorsanız bize mail olarak görsel yollayabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri ayrıca fiyatları hesaplanıp size bilgi veriliyor ve kutas pasta farkı ile 1 yaş doğum günü pastası olarak kapınıza geliyor :)

No products were found matching your selection.

Ara
Whatsapp
Menu

MY CART

Close