Whatsapp-pasta-siparisi

Güzel pasta tasarımları ortaya çıkarmak tahmin edersiniz ki vakit istiyor, gün içinde bu nedenle çok yoğun oluyoruz ve yüz yüze ya da telefonda pasta siparişi ile ilgili sorularınızı dinleyebilmek çok isterdik ancak vaktimiz kısıtlı. Bu tarz sorular çok geldiği için sizden ricamız pasta fiyatları ile ilgili sorularınızı ve online pasta siparişi için lütfen yandaki formdan gönder, mail ya da whatsapp üzerinden iletmeniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz 🙂

Öncesinde modele karar vermek için butik pasta sayfasından tüm tasarımları inceleyebilirsiniz. Sonrasında sipariş bölümünden ve ya modelin detay sayfasındaki sipariş ver butonundan direk siparişi bize ulaştırabilirsiniz.

Genel olarak pasta fiyatları konusunda bilgi vermemiz gerekirse; resimli pastalar 200tl den başlamakta, butik pasta tasarımları yani figürlü pastalar (şekilli) 250tl den başlamaktadır.

Pasta dilim ücretleri 15tl ile 25tl arasında değişmektedir. Burada dilim fiyatını belirleyen nokta pasta tasarımında yapılacak işçiliğin zorluğudur.

Butik Pasta Siparisi
Fields marked with an * are required
Whatsapp Sipariş Hattı
0-536-261-63-55
E-mail (et = @)
kutastulek(et)gmail.com
Adres
Erenköy Mh. Hakkı Bey Çıkmazı No.12 Kadıköy - İstanbul